Dne 31. ledna 2014 se pod záštitou ČTSOK konal workshop určený pro turecké občany žijící v České republice. Odbornými partnery workshopu se stali společnost Schaffer & Partner a business konzultant pan Yalın Yüregil, MBA Workshop přišel také osobně podpořit obchodní rada Velvyslanectví Turecké republiky v Praze, pan Necmi Uğurlu.

První odborná část workshopu byla zaměřena na právní a daňové aspekty podnikání v ČR. Nejprve se slova ujal Mgr. Aleš Eppinger, předseda představenstva Komory, partner a vedoucí právního oddělení společnosti Schaffer & Partner v jedné osobě, který účastníky seznámil s možnostmi podnikání v ČR a jejím právním prostředím. Dále se workshopu za společnost Schaffer & Partner účastnili Ing. Tomáš Plzák a Ing. Martin Javůrek, kteří účastníkům workshopu přiblížili daňový systém v ČR a to včetně krátké případové studie. Druhou odbornou část workshopu vedl business konzultant pan Yalın Yüregil, MBA, který se zaměřil na starting up strategie, business development a implementaci dlouhodobých strategií.

Další možnost zúčastnit se podobného workshopu, tentokrát zaměřeného na české podnikatele, budou mít návštěvníci veletrhu AMPER viz článek  Zveme Vás na workshop „Podnikání v Turecku“ .

Pro fotky…