Vstupte na nový perspektivní trh, najděte vhodné partnery, kontakty a distributory…

Založení společnosti v ČR a v TR

Kompletní služby pro společnosti, které chtějí založit pobočku nebo jiný typ obchodního zastoupení na cílovém trhu. Ve spolupráci s našimi klienty zajistíme veškerou dokumentaci a úkony potřebné k zajištění jejich bezproblémového fungování v České republice a v Turecku.

Mezi naše služby patří:
Založení společnosti, oficiální sídlo společnosti, účetnictví, právní podpora a podpora rozvoje podnikání.

Import/ Export

Máme zkušenosti se všemi aspekty importu a exportu mezi ČR a Tureckem.

Síť Distributorů

Pomáháme společnostem se založením funkční sítě distributorů v Turecku i v České republice. Díky řádnému vyhodnocení a široké distribuční síti rozšíříme Vaši působnost na nové trhy. 

Poskytujeme tržní přehled ve vašem oboru: konkurenci, fakta a čísla z vašeho odvětví, vládní a celní povinnosti a vhodné ceny vašich produktů v cílové zemi.

Vyhledáme špičkové distributory ve vašem segmentu, připravíme nabídku Vašich produktů v místním jazyce a jménem Vašeho týmu uděláme vše pro to, abychom Vás plně podpořili a uzavřeli smlouvu s nejvhodnějším distributorem.

Podpora Obchodu a Konzultce

Pomáháme společnostem vytvořit funkční distribuční síť v Turecku i v České republice.

Široký rozsah našich poradenských služeb a služeb pro rozvoj podnikání umožňuje firmám úspěšně vstoupit na nový trh a vytvořit vzájemně prospěšné obchodní vztahy.

Máme jedinečné zkušenosti s rozvojem podnikání a konzultací s investory, jak dosáhnout úspěchů od A po Z.

Jakékoliv podnikání potřebuje mentorství a dohled, aby byl úspěšný na novém trhu. A tuto službu poskytujeme investorům z různých zemí posledních 10 let.