O nás

S nadšením přinášíme nové nápady a služby do nových oblastní na trhu.

Abychom přinesli inovativní řešení k novému publiku, pracujeme s podniky, které tato nová řešení nabízejí a s s podnikateli, kteří jsou svou prací nadšeni.  Zaměřujeme se na Turecko a Českou republiku.

Na základě mnohaletých zkušeností se zakládáním nových společností v nových oblastech a se zahajováním prodejních a marketingových kampaní našim klientům efektivně a rychle pomáháme zviditelnit se na trhu.

Využíváme naši rozsáhlou síť kontaktů z různých odvětví tak, abychom se dostali k těm správným lidem ve správných společnostech a získali je jako zákazníky, partnery nebo dokonce zaměstnance.

Nazar

Náš tým

Yalin Yuregil

Yalin Yuregil

Managing Director

Firma Yeye byla založena Yalinem Yuregilem, absolventem MBA, který předtím pracoval jako Business Development Manager v POS Media Europe, kde byl zodpovědný za otevírání nových trhů a jako prezident a auditor v celosvětové organizaci AIESEC.

Yalin Yuregil prokázal schopnost pracovat na  mezinárodní úrovni s podnikateli po celé Evropě a přivést nové začínající podniky k finančnímu úspěchu

Filip Dítě

Filip Dítě

Moravia Regional Manager

Filip was born in Brno where he also attained higher education in economics. He started in international advertising agency BBN Marco as a project manager and subsequently worked as a marketing manager in Top Advert operating in the Czech Republic, Slovak Republic, Hungary and Austria. He was responsible for the promotion in neighboring markets and the search for innovative solutions from foreign suppliers. In 2014 he was hired as chief operating officer of the company ESMI Trade, which focuses on the export to Russian-speaking markets. Now cooperating as regional manager for Moravia in Yeye agency in helping Czech companies to expand into Turkey and consulting them in marketing and business strategies.

Partners

Česko-turecká smíšená obchodní komora je neziskovou organizací, jež byla zřízena se souhlasem Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky za účelem rozvoje hospodářských styků s Tureckou republikou v roce 2006. Komora sdružuje české a zahraniční právnické i fyzické osoby, jež mají zájem vstoupit a účastnit se trhu, kde probíhá obchodní výměna mezi českými a tureckými podnikatelskými subjekty.

Pro další informace : www.ctsok.eu

ADABTE je mezinárodní a poradenská síť založená profesionály z různých zemí s bohatými zkušenostmi z importu a exportu s cílem pomoci společnostem vstoupit na mezinárodní trh co nejefektivnějším způsobem. Naše společnost pracuje s klienty z různých průmyslových odvětví, pomáhá jim zlepšovat celosvětový marketing a nákup a organizuje služební cesty do zahraničí.

Pro další informace : www.adabte.com

WePartner je to pravé řešení pro studium a rozvoj podnikatelských aktivit, které nabízejí kvalifikované partnerství řídit podnikání ve všech evropských zemích.

Pro další informace : www.wepartner.eu