19 Mart 2014 Çarşamba günü Çek-Türk Müşterek Ticaret Odası (ÇTMTO)  tarafından düzenlenen seminerde “YeYe Danışmanlık” olarak biz de görev alacağız. Seminer 14.00 – 16.00 saatleri arasında P holünde gerçekleşecektir.

Seminerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

AMPER fuarı,  elektroteknik, elektronik, otomasyon, iletişim, aydınlatma ve güvenlik teknolojileri fuarları içerisinde Orta Avrupa’nın en büyüğüdür. Amper fuarına ağırlıklı olarak  Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya ve Macaristan ülkelerinden katılım bulunmaktadır.

İşini Türkiye’ye genişletmeyi isteyen veya Türkiye’den yeni ortaklar arayan Orta Avrupalı iş adamları ile buluşacağımız önemli bir fırsattır.

“YeYe” olarak katılımcılara, bu sektörün Türkiye’deki güncel durumunu ve geleceğini anlatacağız. Katılımcılar rakipleri hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra ithalat, ihracat, yasal ve vergi düzenlemeleri ile ilgili de bilgi sahibi olacaklar. Bunların yanı sıra, sektörün güncel ihtiyaçlarını da katılımcılarımız “YeYe” sayesinde öğrenecekler. Katılımcılar, ÇTMTO ve YeYe ile tanışıp  onlara nasıl yardım edebileceğimizi de görecekler.

AMPER Ticaret Fuarı 21 yıldan beri düzenlenmekte olup günümüzde Brno’da “Brno Exhibition Center”’da düzenlenmektedir. Fuar 4 gün (18-19-20 ve 21 Mart 2014) sürecek olup  sabah 9.00’dan akşam 17.00’a kadar ziyaret edilebilir.

Amper fuarı’ nın web sayfası için: http://www.amper.cz/en.html