Yeni ve ümit vadeden pazara giriş yapın. Başarılı ortak, distribütör ve müşteriler bulun.

Çek Cumhuriyet'inde Şirket Kurmak

Çek Cumhuriyet’inde kendi şirketini veya Türkiye’deki şirketinin şubesini kurmak isteyen firma veya yatırımcılar için A’dan Z’ye hizmet sunuyoruz. Avrupa’da başarılı bir şirketinizin olması için sizinle sürekli dirsek temasında bulunarak gerekli tüm prosedürleri adınıza gerçekleştiriyoruz. Çek Cumhuriyet’ine gelmenize gerek kalmadan şirketinizi kuruyor ve geliştiriyoruz.

Our services are;
Establishing company, official seat, bookkeeping, legal assistance and business development.

İthalat - İhracat

Çek Cumhuriyeti ve Türkiye arasında gerçekleşen ithalat ve ihracat faaliyetleri konusunda kapsamlı tecrübemiz bulunmaktadır.

Distributör Ağı Kurmak

Çek Cumhuriyetinde veya Türkiye’de avantajlı ve karlı distributör ağı kurmak isteyen şirketlere hizmet veriyoruz.

Ürün portföyünüze en uygun olacak distributör ağına ulaşarak ürünlerinizin Avrupa pazarına açılmasını sağlıyoruz.

Girmek istediğiniz ülkenin pazar araştırması raporunu size sunuyoruz. Rakipler, devlet ve gümrük uygulamaları, sektörün genel durumu ve geleceği.

Sektörünüzdeki en büyük distributör firmalarını belirleyip firmanız adına yerel dilde özel olarak hazırlanmış tanıtım materyalleri ile beraber potansiyel distributörlerle birebir görüşerek firmanızı ve ürününüzün tanıtımını yapıyoruz.

İş Geliştirme Danışmanlığı

İş geliştirme danışmanlığımız sayesinde firmaların yeni pazarlara açılması başarılı şekilde gerçekleşir. Karşılıklı fayda içeren iş ilişkilerinin geliştirilmesini sağlarız.

Bizim eşsiz tecrübemiz iş geliştirme danışmanlığı ve yatırımcılara her konuda danışmanlık yapmaktır.

Şirket ve yöneticilerin yeni bir pazarda başarılı olabilmesi için süpervizyona ve desteğe ihtiyacı vardır. 10 yıldır farklı ülkelerden gelen farklı yatırımcılara işte bu hizmeti veriyoruz.