Yeye Hakkında

Bizim tutkumuz, farklı fikirleri ve ürünleri yeni pazarlara açmaktır.

Türkiye ve Çek Cumhuriyeti pazarına odaklanarak, tutkulu girişimciler ve yenilikçi teşebbüslerle çalışıp  gelişmiş ürünlerini yeni hedef kitlelere ulaştırırız.

Farklı ülkelerde yeni şirketlerin kurulması ve satış/pazarlama kampanya lansmanlarıyla dolu tecrübelerimize dayanarak, müşterimize yeni ülkelerde hızlı ve verimli pazar payı yaratmasını sağlarız.

Farklı endüstri ve iş kollarındaki çevremizi ve referanslarımızı kaldıraç olarak kullanıp, doğru firmalardaki, doğru insanlara ulaşmak ve onları alıcı, ortak veya çalışan olarak müşterimize kazandırırız.

Nazar

Takım

Yalin Yuregil

Yalin Yuregil

Managing Director

Yeye danışmanlık firması, MBA mezunu olan ve kariyerinde uluslararası organizasyon olan AIESEC’te ülke başkanlığı ve denetçilik, sonrasında POS Media Europe firmasında ‘İş geliştirme müdürü’ olarak çalışan ‘Yalın Yüregil’ tarafından kurulmuştur.

Yalın Yüregil’in Avrupa’ya yayılmış girişimcilerle olan tecrübesini yeni fikirlerin finansal başarıya ulaşmasında gösterdiği liderlik sonucunda elde etmiştir.

Filip Dítě

Filip Dítě

Moravia Regional Manager

Filip was born in Brno where he also attained higher education in economics. He started in international advertising agency BBN Marco as a project manager and subsequently worked as a marketing manager in Top Advert operating in the Czech Republic, Slovak Republic, Hungary and Austria. He was responsible for the promotion in neighboring markets and the search for innovative solutions from foreign suppliers. In 2014 he was hired as chief operating officer of the company ESMI Trade, which focuses on the export to Russian-speaking markets. Now cooperating as regional manager for Moravia in Yeye agency in helping Czech companies to expand into Turkey and consulting them in marketing and business strategies.

Ortaklarımız

Çek-Türk Müşterek Ticaret Odası, Türkiye Cumhuriyeti ile ticari ilişkileri geliştirmek amacıyla Çek Cumhuriyeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın izniyle 2006 senesinde kurulmuş kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Oda; Çek ve Türk ticari organları arasındaki ticari alışverişin yer aldığı pazara giriş ve katılımlarla ilgilenen Çek ve Türk gerçek ve tüzel kişilerini biraraya getirmektedir.

Daha fazla bilgi için : www.ctsok.eu

ADABTE, şirketlerin uluslararası ticari faliyetlerini en etkili şekilde organize etmelerine yardımcı olmak amacıyla çeşitli ülkelerden, tecrübeli ithalat/ ihracat profesyonelleri tarafından kurulmuş uluslararası bir ticaret ve danışmanlık ağıdır. ADABTE, farklı endüstrilerden müşterilerle çalışır ve dünya genelinde pazarlama, satın alma süreçlerini yönetir ve iş seyahatlerini daha verimli geçmesini sağlar.

Daha fazla bilgi için : www.adabte.com

WePartner, ticari girişimlerin tüm Avrupa’da ortaklıklar kurmasını ve geliştirmesini sağlar.

Daha fazla bilgi için : www.wepartner.eu