Merhaba,

Burası YeYe danışmanlık.

Biz kimiz? Biz, 2011 yılında Yalın Yüregil tarafından kurulmuş danışmanlık şirketiyiz.
Odağımız, iş geliştirme ve şirketleri yeni pazarlara açmaktır. Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Türkiye olmak üzere 3 ülkede faaliyette bulunan bir danışmanlık şirketiyiz.

Biz bu sayfayı çok farklı amaçlar için kullanacağız. Şirketimizdeki gelişmeleri okuyacaksınız. Takip ettiğimiz ve sizin de görmenizi isteyeceğimiz kaynakları paylaşacağız.
Burası kütüphanemiz olacak, kitaplarımızı biriktireceğiz. Aynı zamanda kendi kaleme aldığımız yazıları yayınlayacağımız sanal gazetemiz olacak. Eğer sizlerden de yorum ve öneriler alabilirsek ne mutlu bize…

Kendimizden bahsetmek gerekirse;

Aybüke Uzsoylu.
Bursa’da doğdum. Üniversiteye kadar da eğitimimi Bursa’da tamamladım. İlköğretimimi bana bilgi ve büyük deneyimler kazandıran hem özel hem de devlet olmak üzere üç farklı okulda okuduktan sonra liseyi Bursa Anadolu Erkek Lisesi’nde okudum. Üniversite öğrenimim halen devam etmekte olup son sınıfta Erasmus Öğrenci Değişim programı ile Prag’a gelme şansını elde ettim. Türkiye’de Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce İktisat ; Çek Cumhuriyeti Prag’ta ise Vysoká Škola Finanční a Správní (VŠFS)’de Pazarlama İletişimi öğrencisiyim. Geçtiğimiz sene Bursa Gold Hotel Majesty’de ve Plaza Tur,Bursa’da yaptığım stajlar sayesinde ise çocukluğumdan beri içinde olmak istediğim turizm sektörünü deneyimledim. Ta ki 4 sene öncesine kadar,çocukluğumdan beri direk içinde olduğum bir sektör var aslında : Ticaret. Bursa Tuzpazarı’ndaki kurukahve ve baharat ağırlıklı olup yan ürünler de sattığımız dükkanımız sayesinde esnaflığı ve ticareti öğrenip her kesimden insanla iletişim kurma kabiliyetini kazandım. Şimdi ise YeYe bünyesinde ‘ Business Developer’ olarak çalışıp, müşterilerimizin ürünlerini yeni pazarlara sunmasına destek oluyorum.

Yalın Yüregil
Adana’da doğdum. Ortaokul ve Liseyi Mersin Türkmen kolejinde okudum. Üniversitede ise Çukurova Üniversitesi İ.İ.B.F Iktisat bölümünü bitirdim. Okul yıllarımda AIESEC isimli dünyanın en büyük öğrenci organizasyonunda 6 yıl çalıştım ve her kademesinde önemli görevler aldım. Türkiye Genel Başkanlığı ile görevimi sonlandırdıktan sonra, AIESEC stajı ile Prag’a 3 aylığına yerleştim. 3 aylık stajyer olarak başladığım POS Media firmasında 6.5 sene çalıştım. Şirketin her kademesinde görev aldım. Özellikle yeni ofislerin kurulması ve yönetilmesi görevini üstlendim. Takimlarin kurulmasi, eğitilmesi ve hedeflere ulaşmasına destek oldum.

En sonunda Yeye’nin yelkenleri sayesinde yeni limanlara yelken açmaya karar verdim.

Amacım; yeni limanlarda yeni insanlarla tanışmak ve onları gitmek istedikleri noktaya ulaştırmak. Doğru yolu göstererek işe başlamak…
Saygılar

Aybüke & Yalın